Marcipāna-ķiršu plācenīši (+Foto)
Marcipāna-ķiršu plācenīši (+Foto)
Dienas Deva
04/10/2013 14:07

Gemoss un DienasDeva.lv sadarbībā ar Latvijas ēdienu blogotājiem piedāvā jums dažādas interesantas un pārbaudītas ēdienu receptes!

Autors: http://skinnyzucchini.blogspot.com

Kur tas laiks, kad iesaistījos mēģinājumos pašrocīgi pagatavot marcipāna masu, un jāatzīst - darbiņš nav viegls, bet rezultāts ne vienmēr apmierinošs. Lai cik pieticīgi tas izklausās - dažkārt ir lietderīgi atlikt šo visu ķēpu, blanšētu mandeļu meklēšanu kā ar uguni, mandeļu blanšēšanu un galvassāpes un tā visa vietā iegādāties kvalitatīvu un garšīgu marcipāna masu veikalā. Jo īpaši ja grasāties to izmantot ar pievienoto vērtību - ieguldīt vēl kādas interesantas un laikietilpīgas saldumu receptes īstenošanā.

Marcipāna-ķiršu plācenīši ir maza nodeva ķiršiem, recepti ar saldajiem ķiršiem un marcipānu izmēģināt praksē, jāatzīst, gribēju jau sen. Man pašai šķiet, ka šī miltu, marcipāna un ķiršu savienība ir kaut kas pa vidu starp kūku, cepumiem un plātsmaizi. Tā kā marcipāna masa pati par sevi ir pietiekoši salda, papildus cukuru mīklai nepievienoju. Zvērināti saldummīļi var  pievienot mīklai vēl 2 ēdamkarotes cukura. Nevaru noklusēt, ka šobrīd pasniegtajai marcipāna variācijai drīzumā te sekos vēl viena - marcipāna brauniji. Arī vēl nebijis gardums Zucchini virtuvē. Man plācenīši vislabāk garšoja atdzesēti līdz istabas temperatūrai. Pie kafijas un gudrām sarunām, protams.

Labu apetīti!

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter