Zelta Rieksts atjauno tā iepakojuma dizainu
Zelta Rieksts atjauno tā iepakojuma dizainu
Dienas Deva
01/02/2012 10:14

Zīmolam Zelta Rieksts ir izstrādāts jauns, ļoti pamanāms un mūsdienīgs mazumtirdzniecības iepakojuma dizains, kas vienlaikus arī atgādina par zīmola Zelta Rieksts senajām tradīcijām. Dizainā iestrādātā žāvēto augļu un riekstu virtene ir vēstures liecība pirmajām safasētajām riekstu paciņām, kuras tika fasētas jau 1994.gadā.

Zelta Rieksts produkcija ir saņēmusi Eiropas Savienības (ES) kvalitātes standarta svara marķējuma „e” izmantošanas atļauju, kas nozīmē, ka uzņēmuma fasēšanas iekārta strādā izcili un atbilst vsiem nepieciešamajiem standartiem un prasībām attiecībā uz produkcijas svaru katrā produkcijas iepakojumā.

“Esam priecīgi, ka Latvijas iedzīvotāji aizvien biežāk izvēlas veselīgu, daudzveidīgu pārtiku un ceram, ka jaunais iepakojums būs pamanāmāks veikalu plauktos un Zelta Rieksts produkti kļūs par iecienītu uzkodu pieaugušajiem un veselīgu našķi bērniem,” norāda SIA ''Gemoss'' vadītāja Ieva Treija.

’’Novērojot Zelta Rieksts produkcijas iepakojuma dizaina līdzību ar citu uzņēmumu ražoto riekstu iepakojumiem, varam būt lepni, ka mūsu riekstu paciņas kļuvušas par paraugu citiem riekstu fasēšanas uzņēmumiem,’’ stāsta Ieva Treija.

Zelta Rieksts nodrošina Latvijas iedzīvotājus ar kvalitatīviem, augstākā labuma riekstiem, sēklām un žāvēto augļu maisījumiem. Kopumā pieejami ap 70 dažāda veida Zelta Rieksts produkti, kuri safasēti dažādos, 160 veida iepakojumos (no 40 g- 700g), piemēram: rieksti, žāvēti augļi, riekstu-augļu maisījumi, sēklas, cukura/šokolādes dekori u.t.t. 

Informācija par Gemoss.
Gemoss dibināts 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem Latvijā, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu Zelta rieksts.

Kontaktinformācija:
SIA ''Gemoss''
Mūkusalas iela 73, Rīga,
Latvija, LV-1004,
tālr: +371 677 02 777,
fax: +371 678 60 103
gemoss@gemoss.lv
www.gemoss.lv
 
Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Iesakām izlasīt
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter