Veselības uzlabošanai radīta “ Dienas deva”
Veselības uzlabošanai radīta “ Dienas deva”
Dienas Deva
24/01/2012 09:50

Domājot par aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem, kompānija “Gemoss” ir radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līnijuDienas deva” - īpaši komplektētus žāvētu augļu, riekstu un sēklu maisījumus, kas nodrošina ieteicamo diennakts devu ar vitamīniem un minerālvielām.

“Esam lepni par to, ka Latvijas iedzīvotāji aizvien biežāk izvēlas veselīgu pārtiku un ceram, ka jaunais žāvētu augļu un riekstu maisījums kļūs par iecienītu uzkodu pieaugušajiem un veselīgu našķi bērniem,” norāda SIA “ Gemoss” vadītāja Ieva Treija.

No veikalu plauktos atrodamajiem riekstu maisījumiem, “Dienas deva” atšķiras ar savu kompakto izmēru un īpaši atlasīto sastāvu.

“Mums ir svarīgs izglītots pircējs, tāpēc uz iepakojuma atšifrējām arī žāvēto augļu un riekstu maisījuma sastāvā esošos vitamīnus un to ietekmi uz cilvēka veselību un labsajūtu," atzīst I. Treija.

Atkarībā no pircēju vēlmēm, iespējams iegādāties četru veidu “Dienas devu”. Piemēram, “Dienas deva harmonijai” sastāv no mandelēm, dzērvenēm, aprikozēm, pekanriekstiem, makadāmijas un lazdu riekstiem. “Dienas deva intelektam” veidota no augstvērtīgām mandelēm, aprikozēm, indijas riekstiem, saulespuķu sēklām, ķirbju sēklām un lobītām pistācijām. Savukārt, indijas riekstu, dzērveņu, valriekstu, brazīlijas riekstu, ķirbju sēklu un pistāciju cienītājiem veidota “Dienas deva imunitātei”, bet “Dienas deva enerģijai” komplektēta no karaliskajām rozīnēm, mandelēm, zelta rozīnēm, brazīlijas riekstiem, lazdu riekstiem un tumšās šokolādes.

Par kompāniju Gemoss
SIA ‘’Gemoss’’ dibināta 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru un restorānu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu “Zelta rieksts”.

Kontaktinformācija:
SIA ''Gemoss''
Mūkusalas iela 73, Rīga,
Latvija, LV-1004,
tālr: +371 677 02 777,
fax: +371 678 60 103
gemoss@gemoss.lv
www.gemoss.lv
Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Iesakām izlasīt
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter