Mazais Reinis 2013 ar Dienas Deva atbalstu (+Foto)
Mazais Reinis 2013 ar Dienas Deva atbalstu (+Foto)
Dienas Deva
20/02/2013 12:19
Foto: Reinatrase.lv
 
Svētdien, 17.februārī, Reiņa trasē aizraujošās sacensībās noteikti sezonas otrā posma bērnu mini slaloma sacensību „Mazais Reinis 2013” uzvarētāji. Uz sacensībām pulcējās kopumā sešdesmit  mazie kalnu slēpotāji no divu līdz septiņu gadu vecumam. Uzvarētāji savā vecuma grupā bija Ņikita Vengers (grupā līdz 3 gadiem), Justīne Brutāne (grupā no 4 līdz 5 gadiem) un Paula Malkava (grupā no 6 līdz 7 gadiem). Šoreiz sacensības kuplā skaitā pulcēja pašus mazākos drosminiekus  un viņu ģimenes no Rīgas un tās apkārtnes, Ogres, Siguldas, Cēsīm, kā arī no Bauskas puses. 
 
Balviņās mazie slēpotāji saņēma arī garšīgos un veselīgos našķus Dienas Deva! :)
 
 
 
 
 
 
 
Priecājamies kopā būt :)

Par Dienas Deva

Uzņēmums ''Gemoss'' radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līniju ''Dienas deva'': imunitātei, harmonijai, intelektam un enerģijai. Tikai 40 grami izmeklētu riekstu, sēklu un žāvētu augļu maisījuma var palīdzēt novērst dažu vielu un vitamīnu trūkumu Jūsu organismā.

Par kompāniju Gemoss
SIA ‘’Gemoss’’ dibināta 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru un restorānu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu “Zelta rieksts”.

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Iesakām izlasīt
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter