Gemoss uzvarējis uzkodu Made to Go iepirkuma konkursā
Gemoss uzvarējis uzkodu Made to Go iepirkuma konkursā
Dienas Deva
16/06/2014 11:30

Dienasdeva.lv informē

Gemoss ir izvēlēts par galveno piegādātāju Made to Go uzkodām Statoil Fuel & Retail Baltijā un Krievijā.

Made to go ir privāta preču zīme ēdieniem, dzērieniem un uzkodām, kas pieder uzņēmumam Statoil Fuel & Retail. Gemoss ražos riekstus, žāvētu augļu, sēklu uzkodas klientiem ērtā iepakojumā.

“Esam lepni par to, ka Latvijas iedzīvotāji aizvien biežāk izvēlas veselīgu pārtiku un ceram, ka žāvēto augļu, riekstu un sēkliņu uzkodas „Made to Go’’ kļūs par iecienītu uzkodu pieaugušajiem un veselīgu našķi bērniem,” norāda SIA “Gemoss” vadītāja Ieva Treija.

Pēdējo gadu laikā „Gemoss” visu peļņu investē attīstībā. I.Treija uzsver: „Investīcijas pārtikas ražošanā ir attaisnojušās. Mēs investējam iekārtās, jaunos produktos, procesu sertifikācijā. Vasaras beigās pabeigsim pārtikas standarta BRC ieviešanu, kas ir ļoti nozīmīgs kvalitātes zīmogs pārtikas ražotājiem. Pārtikas ražošanu attīstīsim arī turpmāk. Esam sapratuši, ka varam konkurēt ļoti augstā līmenī ar starptautiskajiem pārtikas ražotājiem un mērķtiecīgi uz to ejam” .

„Gemoss” šī gada laikā plāno iegādāties Eiropā unikālu iekārtu, kas pārtikas produkcijas sastāvdaļu plūsmu nodrošinās pa vairākām padeves līnijām. I.Treija: „Ja izdosies piesaistīt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu, jau šogad „Gemoss” kļūs par vienīgo pārtikas ražotāju Eiropā, kas garantēs maisījumu satura atbilstību uz paciņas uzrakstītajam sastāvam. Šobrīd Eiropā to sola visi, bet reāli tehnoloģiskajā procesā neviens ražotājs nevar izsekot, lai katrā mazajā paciņā tiešām būtu precīzs sastāvdaļu daudzums un veidi”.

Jau patlaban kopā ar Skandināvijas un Baltijas valstu klientiem notiek darbs pie jaunu produktu sastāva un uzturvērtības izstrādes. Ja tiks īstenots projekts par izejvielu padevi no atsevišķām līnijām, Latvija iegūs vēl vienu kvalitatīvu un ekoloģisku eksporta produktu – veselīgās uzkodas mazos iepakojumos.

Kā zināms, uzņēmums „Gemoss” Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau no 1993. gada. „Gemoss” nodarbojas ar riekstu un žāvētu augļu ražošanu, importu, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecību, bāru un restorānu aprīkojuma tirdzniecību, mājsaimniecības preču vairumtirdzniecību, kā arī trauku un pasākumu inventāra nomu. „Gemoss” divdesmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem savās nozarēs ar vairāk nekā simts strādājošajiem.

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter