Gemoss saņem bioloģiski ražotu produktu sertifikātu
Gemoss saņem bioloģiski ražotu produktu sertifikātu
Dienas Deva
19/09/2013 14:02
Gemoss priecājas par patērētājiem, kas domā par pārtikas saturu, sastāvu, izcelsmi un pievēršas bioloģiskajai pārtikai. Mums ir uzticami sadarbības partneri, kas spēj piegādāt augstas kvalitātes BIO pārtikas produktus. Lai tie būtu pieejami dažādos un daudzveidīgos iepakojumos, Gemoss ir veicis sertifikāciju darbībām ar BIO produktiem, atbilstoši ES normatīvajiem aktiem, to apliecina iegūtais sertifikāts par dažādas izcelsmes BIO produktu pārpakošanu.

Jau tuvākajā laikā plānojam sākt fasēšanu BIO griķiem, BIO kvinojai, BIO amarantam, BIO polentai, kā arī drīzumā BIO žāvētiem augļiem un riekstiem. Visiem BIO produkcijai būs īpašs marķējums un simbols- zaļais karodziņš!
 
ES bioloģiskās lauksaimniecības logotips sniedz patērētājiem pārliecību par pārtikas un dzērienu izcelsmi un īpašībām, un tā klātbūtne uz jebkura produkta apliecina atbilstību ES bioloģiskās lauksaimniecības Regulas prasībām.
 
 
 
Par kompāniju Gemoss
SIA ‘’Gemoss’’ dibināta 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru un restorānu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu “Zelta rieksts”. www.gemoss.lv
 
Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter