Enerģijas atjaunošanai maratonisti no Rimi saņēma arī Dienas Deva riekstiņus!
Enerģijas atjaunošanai maratonisti no Rimi saņēma arī Dienas Deva riekstiņus!
Dienas Deva
15/05/2013 17:18

Avots: Rimi.lv

Atbalstot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī Nordea Rīgas maratona dalībniekiem nodrošinot iespēju atjaunot enerģiju pēc garās distances, Rimi skrējējiem sarūpēja vairāk nekā 6 tonnas svaigu augļu. Tos bija iespējams saņemt gan skrējiena laikā, gan pēc tā. Turklāt Rimi maratona dalībniekiem pēc finiša līnijas šķērsošanas nodrošināja kopumā 20 000 veselīgo uzkodu pakas. Katrā no tām bija atrodams negāzēts ūdens Vichy Still, atspirdzinošais sporta dzēriens Vichy Viva Sport, Zelta rieksts Dienas deva enerģijai – žāvētu augļu un riekstu maisījums, ābols, kā arī Belvita brokasteri, kas ir unikāla pilngraudu, šķiedrvielu un vitamīnu kombinācija.

Visus produktus maratona dalībnieki saņēma stilīgos maisiņos ar Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo un Nordea Rīgas maratona simboliku, kas turpmāk varēs kalpot arī kā ērta soma ikdienas iepirkumiem.

Par Dienas Deva

Uzņēmums ''Gemoss'' radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līniju ''Dienas deva'': imunitātei, harmonijai, intelektam un enerģijai. Tikai 40 grami izmeklētu riekstu, sēklu un žāvētu augļu maisījuma var palīdzēt novērst dažu vielu un vitamīnu trūkumu Jūsu organismā.

Par kompāniju Gemoss
SIA ‘’Gemoss’’ dibināta 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru un restorānu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu “Zelta rieksts”.

 

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter