Dienas Deva Zelta Krastā (+Foto) (1)
Dienas Deva Zelta Krastā (+Foto)
Dienas Deva
12/06/2012 16:10

Zīmols Dienas Deva bija viens no radījuma „1000 jūdzes Zelta krastā" atbalstītājiem un 10.sērijās mēs visi bijām liecinieki lieliskajai ekskursijai pa gleznaino Āfriku!

Piedzīvojumu ekspedīcija „1000 jūdzes Zelta krastā" norisinājās 2012.gada februārī un martā, taču ceļu pie skatītājiem TV ekrānos tā uzsāka 7.aprīlī. Ekspedīcijā piedalījās: radio 101 dīdžejs Egons Reiters un mūziķis Kārlis Kazāks.

Ekspedīcijas mērķis - uzzināt par kādreiz vareno Ašanti karaļvalsti, kur dzīvoja viens no bagātākajiem karaļiem uz zemes. Neizmērojamas zelta un dimantu atradnes, ziloņkauls un kakao plantācijas pirms 500 gadiem pievilināja nežēlīgos un alkatīgos Eiropas kolonistus, viņi šo vietu nosauca par Zelta krastu. Zelta krasts kļuva par vienu no lielākajiem Āfrikas vergu tirdzniecības centriem, no kura verdzībā tika nosūtīti vairāk kā 2,5 miljoni Zelta krasta iedzīvotāji.

Baudi Dienas Deva katru dienu un raidījuma sērijas skaties: www.qfilma.lv

Par Dienas Deva

Domājot par aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmums ''Gemoss'' radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līniju ''Dienas deva'': imunitātei, harmonijai, intelektam un enerģijai. Tikai 40 grami izmeklētu riekstu, sēklu un žāvētu augļu maisījuma var palīdzēt novērst dažu vielu un vitamīnu trūkumu Jūsu organismā.

No veikalu plauktos atrodamajiem riekstu maisījumiem, “Dienas deva” atšķiras ar savu kompakto izmēru un īpaši atlasīto sastāvu.

Pievienot komentāru
Komentāri (1)
Kārumnieks // 13/06/2012
Labs raidījums un garšīgi rieksti :)
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter