Dienas Deva nopērkama arī Norvēģijā
Dienas Deva nopērkama arī Norvēģijā
Dienas Deva
14/01/2013 14:26

Kompānijai Gemoss ir tas Gods paziņot, ka kopš janvāra mēnesi, unikālais produkts Dienas Deva ir nopērkams arī Norvēģijā! Dienas Deva Norvēģijā nopērkama zem Dienas Deva tulkojuma Norvēģu valodā- Dagens Dose„Dienas deva” ir sagatavota dažādiem mērķiem, ņemot vērā jaunākos zinātnes pētījumus un veidota, izmeklējot vislabākos augu valsts produktus, kuri lielā koncentrācijā satur jums nepieciešamās uzturvielas.

Atkarībā no pircēju vēlmēm, iespējams iegādāties četru veidu ''Dienas devu”. Piemēram, “Dienas deva harmonijai” sastāv no mandelēm, dzērvenēm, aprikozēm, pekanriekstiem, makadāmijas un lazdu riekstiem. “Dienas deva intelektam” veidota no augstvērtīgām mandelēm, aprikozēm, indijas riekstiem, saulespuķu sēklām, ķirbju sēklām un lobītām pistācijām. Savukārt, indijas riekstu, dzērveņu, valriekstu, brazīlijas riekstu, ķirbju sēklu un pistāciju cienītājiem veidota “Dienas deva imunitātei”, bet “Dienas deva enerģijai” komplektēta no karaliskajām rozīnēm, mandelēm, zelta rozīnēm, brazīlijas riekstiem, lazdu riekstiem un tumšās šokolādes.

Prieks, ka arī Norvēģija ir aktīva un veselīga dzīvesveida piekritēji, kuri izvēlas labāko :)

Dienas Deva jeb Dagens Dose

Par Dienas Deva

Uzņēmums ''Gemoss'' radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līniju ''Dienas deva'': imunitātei, harmonijai, intelektam un enerģijai. Tikai 40 grami izmeklētu riekstu, sēklu un žāvētu augļu maisījuma var palīdzēt novērst dažu vielu un vitamīnu trūkumu Jūsu organismā.

Par kompāniju Gemoss
SIA ‘’Gemoss’’ dibināta 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru un restorānu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu “Zelta rieksts”.

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Iesakām izlasīt
Kurkuma

06.02.2012
Brazīlijas rieksti

02.02.2012
Šokolāde

02.02.2012
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter