Dienas Deva atbalsta ZZ Čempionātu
Dienas Deva atbalsta ZZ Čempionātu
Dienas Deva
19/04/2013 17:19
Ar rekordaugstu aktivitāti ir noslēgusies pieteikšanās Latvijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm ZZ Čempionāts 2013. Šogad čempionātam visaktīvāk pieteikušies skolēni no Rīgas reģiona un lielākais reģistrēto dalībnieku skaits sasniegts 10. līdz 11. klašu grupā.

Šī gada čempionāta pusfināli sāksies 30. aprīlī, lai klātienē spēkiem mērotos aktīvākie skolēni visos Latvijas reģionos. ZZ Čempionātu jau septīto gadu rīko Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizācija Avantis.

Par ZZ Čempionātu
ZZ Čempionāts ir lieliska tradīcija, kas aizsākusies 2007. gadā un ik gadu tā dalībnieku skaits ir turpinājis augt. 2012. gadā čempionātam pieteicās jau 1900 klases, apvienojot aptuveni 60 000 skolēnu. Kopumā pērn ZZ Čempionātā piedalījās vairāk nekā 85% Latvijas skolēnu no 4.- 8. un no 10.-11. klasēm, kuras saskaņā ar ZZ Čempionāta nolikumu piedalās sacensībās.

ZZ Čempionātu 2013 vadīs atraktīvā TV seja Ketija Šēnberga un Ielu vingrošanas aizsācējs Latvijā Kaspars Zlidnis, kuri rūpēsies par to, lai cīņa par erudītākās un sportiskākās klases titulu noritētu godprātīgi un būtu kā lielisks piedzīvojums, ko atcerēties ikvienam dalībniekam.

ZZ Čempionātu 2013 organizē Zelta Zivtiņa un jauniešu organizācija Avantis. To atbalsta Tele2, Nike, Sportland, Samsung, Food Union, Pols, AXA, dabīgais minerālūdens "Turaida", Angry birds, Dienas Deva, Arēna Rīga, Madonas dome, Kuldīgas dome, Daugavpils dome, Dobeles dome, JCDecaux, LNT, Inbox.lv, Sīrups, Pilseta24.lv un E-klase.lv. Paldies, par starta došanu septītajā ZZ Čempionātā 2013 Izglītības un Zinātnes ministrijai.

Dienas Deva rūpēsies par visiem dalībniekiem un katra klase saņems Dienas Deva gardumus un finālā Dienas Deva rūpēsies par interesantām aktivitātēm visas dienas garumā :)
 

Par Dienas Deva

Domājot par aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmums ''Gemoss'' radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līniju ''Dienas deva'': imunitātei, harmonijai, intelektam un enerģijai. Tikai 40 grami izmeklētu riekstu, sēklu un žāvētu augļu maisījuma var palīdzēt novērst dažu vielu un vitamīnu trūkumu Jūsu organismā.

No veikalu plauktos atrodamajiem riekstu maisījumiem, “Dienas deva” atšķiras ar savu kompakto izmēru un īpaši atlasīto sastāvu.

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Iesakām izlasīt
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter