Apstājies, iedvesmojies un izvēlies- garšvielas Gemo Spice
Apstājies, iedvesmojies un izvēlies- garšvielas Gemo Spice
Dienas Deva
26/06/2012 16:20

Gemoss sortimenta neatņemama sastāvdaļa ir garšvielas un tās tiek tirgotas ar zīmolu Gemo Spice. Sadarbībā ar kompetentu un uzticamu partneri – garšvielu dzirnavām Vācijā, Gemo Spice piedāvā vairāk kā 80 veidu garšvielas, garšaugus, garšvielu un zaļumu maisījumus.

Garšvielas tiek iepirktas to izcelsmes valstīs Āzijā, Eiropā un citur, garšvielu dzirnavās tās tiek kontrolētas un attīrītas. Malšanai, griešanai un smalcināšanai tiek izmantotas īpašas tehnoloģijas, kas saglabā ēteriskās eļļas un aromātus.

Garšvielas un garšaugi ir gan veseli- piemēram sēklās, augļos (muskatrieksti, krustnagliņas, kumīns u.t.t.), gan smalcināti un malti. Garšvielu un garšaugu maisījumi ir gatavoti pēc oriģinālām receptēm, bez garšas pastiprinātāja. Maisījumi ir gan bez sāls un tos, lai iegūtu vēlamo garšu un aromātu, ieteicams lietot ekonomiski, gan ar sāli – tie ir ļoti vienkārši un daudzveidīgi izmantojami. Mūsu klienti tos izmanto mērcēm, gaļas un zivju pagatavošanai, sieriem u.t.t.

Iecienītākie garšvielu maisījumi ir Mocarellas sieram un tomātiem, Tzatziki Dip, Toskānas bruscheta, garšvielu maisījumi cepešu marinādēm, kanēlis, smaržīgie pipari un daudzi citi.

Iepazīstiet mūsu piedāvāto garšvielu kvalitāti un daudzveidību! Apstājies, iedvesmojies un izvēlies savu Gemo Spice!

Pievienot komentāru
Komentāri
Pagaidām komentāru nav. Esi pirmais!
Aptauja
Vairāk uzturā lietoju:
Riekstus
Žāvētu augļus
Sēklas
Nedaudz no katra
Jaunākās galerijas
Jaunumi tavā e-pastā

Dienas Deva ražotājs- kompānija “Gemoss”, Mūkusalas iela 73, Rīga. Tālr.:67702777

Dienasdeva.lv kontakti: e-pasts: inguss@gemoss.lv Izstrāde:mediacloud.lv

facebook twitter